19.10.2012

Spławiłam brzydkiego chłopaka

Dziś opiszę jak spławiłam brzydkiego chłopaka.

Wczoraj byłam z Anią koło gim. 21. Był tam Ani miłość, i parę innych kolegów. Wszyscy się ciągle naradzali, a my o co chodzi? Nagle wszyscy od takiego Przemka odeszli, Ania skumała też o co chodzi i poszła z nimi zostałam tylko ja i on.......
On do mnie mówi:
"Wiesz......podobasz mi się od niedawna i czy byś chciała..... się za mną spotkać??
a ja:
".....miło mi, że Ci się podobam:D, możemy się spotkać czemu nie.."
On:
"To gdzie, kiedy i o której"
Ja:
"hm.....nie wiem"
On:
"No dobra jutro Ci powiem w szkole napisze liścik"
ja:
"ok, tylko...., a nic'
ten Przemek jest brzydki, ale spoko mi się z nim gada napisałam mu dziś na karteczce:
"Cześć! Nie lubie owijać w bawełnę więc powiem szczerze jesteś fajny, dobrze mi się z Toba gada, ale mam już kogoś niestety na oku;( Sorki, że Ci wcześniej nie powiedziałam, ale bałam się, że możesz mnie przez to znienawidzić,i dlatego bałam się prawdy. Możemy przecież ze sobą gadać i wogle, ale nic więcej, bo na tylko tyle mnie stać. Proszę odpisz papa"
I na następnej przerwie mu to dałam. Opiszał mi, ze rozumie to itp.
Więc jak na razie koniec z nim:::)
Teraz w budzie dostaje coraz lepsze ocenki:) ZE SPR. z matmy dostalam 4 tylko 1pkt. i by była 5:) Ja z matmy to nic nie umiem kompletnie! Jak na pewno część z was.
Chyba trace przyjaciolki, ostatnio nie dogaduje sie z nimi, maja pewnie przede mna 150sekretów itp. Dowiedziałam się ostatnio, że nie chciały ze mną gadać, ale nie wiem czy to prawda.
W piatek przesyłałam sobie karteczki z Pawłem. Spytał się mnie czy podoba mi sie jakiś chłopak w klasie, a ja powiedziałam że nie wiem. Zadałam mu to samo pytanie i odpowiedziała, ze ja jestem najładniejsza w klasie:) Tadzik to samo mi powiedział. Chyba mam powodzenia w klasie u chłopaków:D:D
Jestem w klasie skarbnikiem, bo ja się zgłosiłam i moja koleżanka. To Pani powiedziała, a niech już Madzia będzie skarbnikiem. Paweł powiedział: "To dobrze, ona jest najlepsza:D" Ja się zawstydziłam:)

1 komentarz:

  1. Jejku, dziecko! Nie wiem ile ty masz, lat ale pełno wulgaryzmów, obgadywania innych ludzi publicznie, i straszne obniżanie czyiś wartości "gruba"? Co to ma znaczyć? Jak jesteś chuda, to się ciesz, ale nie wytykaj tego ludziom! Co do tego, że twoje przyjaciółki mają 150 sekretów, przed tb, radziłabym skupić się na jedne, albo być wobec nich szczera, i postawić sprawę, jasno że tego samego oczekujesz. W ten sposób, bd jakieś porozumienie. BRZYDKI CHŁOPAK? Jaki to jest brzydki chłopak? Każdy jest na swój sposób piękny, a założe się że ty też masz w sobie jakąś niedoskonałość, jak każdy z nas. Chłopak, pewnie ambitny i kochany, ale kogo to obchodzi, jeśli ma skośne oczy, i straszliwie potliwe ręce.
    POZDRO!

    OdpowiedzUsuń